Žygis:

2003-04-12

Informacija pateikta iš puslapio http://www.aukuras.lt/data/palendriai2003.php


 

ŽYGIS

"PRAEITIES PĖDOMIS 2003. PALENDRIAI"

 

KUR -> Šiaulių/Kelmės raj.
MARŠRUTAS -> Kurtuvėnai - Palendrių vienuolynas
KADA -> balandžio 12-13 dienomis

ŽALIEJI, NEPASIŠIUKŠLINKITE PRIEŠ SKAUTUS!!!

Skautai, nepasišiukšlinkite prieš žaliuosius!!!

TIKSLAS
 • pasigrožėti Kurtuvėnų regioninio parko gamta
 • geriau pažinti Palendrių miestelio apylinkes bei Palendrių benediktinų vienuolyną

SKAUTŲ RAŠYTA TAISYKLĖ - NESILEISTI Į ŽYGĮ BE TIKSLO!

ATRAKCIJA (Žygio vinis!) -> suskirstyti visus dalyvius (nepaisant rasės, tikybos, lyties, socialinės padėties, organizacijos) į kelias grupeles ir padaryti kažką panašaus į orientacininkų varžybas (skirtumas - ne kas greičiau pasieks tikslą, o kas patirs daugiau nuotykių). Laukiami pasiūlymai.

KVIEČIAMI DALYVAUTI

 • visi Lietuvos žaliųjų judėjimo (LŽJ) nariai
 • visų skautų organizacijų nariai
 • visi norintys ir galintys nueiti ~20 km


ATSTUMAS -> 1 diena: nuo Kurtuvėnų (į Kurtuvėnus kiekvienas atvyksta savo jėgomis) iki Palendrių vienuolyno ~15 km. 2 diena: nuo Palendrių vienuolyno iki kelio Kelmė - Šiauliai ~5 km

NAKVYNĖ -> Svečių namuose, esančiuose netoli vienuolyno. Yra 14 miegamų lovų. Dar 10 žmonių galės permiegoti ant žemės (turėti miegmaišį!). Iš vis žygyje dalyvauti gali 24 žmonės. Paskubėk, jei dar neužsiregistravai!

KAINA -> autobuso bilietas Šiauliai - Kurtuvėnai (2 - 2,5 Lt) (grįžimas, bene patogiausias, pigiausias, greičiausias būdas, - tranzuoti, nes autobusų stotelė dvigubai toliau negu kelias, t.y. dar +5 km). Suma maistui ir nakvynei - 10Lt (į kainą įeina nakvynė, vakarienė, pusryčiai ir pietūs, jei kas norėtų pasilikti ilgiau). Turėti sumuštinių ir arbatos vienam kartui - PIETŪS MIŠKE!

TURĖTI -> dubenėlį, puodelį, kitus stalo įrankius, tinkamai apsirengti pagal orą ir apsiauti išbandytą avalynę, pasiimti miegmaišį, vaistų ir kitų daiktų pagal individualų poreikį.

ORGANIZATORIAI

 • Julius (atsakingas už LŽJ)
  siltas@lietus.fm arba nfs@splius.lt
  +370 682 06578
  mIRC - AllFOLK
 • Aivaras (atsakingas už skautus)
  aivaz@centras.lt
  +370 689 47318
  mIRC - Aiwaz


  GEROS NUOTAIKOS IR NUOTYKIŲ UŽTAISAS GARANTUOTAS!!!

Smulkesnę informaciją pranešime vėliau.

Dabar SVARBIAUSIA - kodėl taip pavadintas žygis!
Žygio metu sugrįšime pusšimtį metų atgal - visi drauge klausysime senų istorijų apie šią vietovę. Jas pasakos žmogus, čia užaugęs, praleidęs gražiausias vaikystės dienas. Kartu aplankysime jo vaikystės žaidimų vietas, leisimės kūlvirsčiu nuo to paties kalniuko. Tas žmogus Romas iš "Aukuro" klubo.

ĮDOMIOS DETALĖS:
Palendrių vienuolynas yra uždaras (visomis prasmėmis), jame laikomasi labai griežtos tvarkos: būsimo žygio dalyviai, atminkite - BŪTINA gerbti ten esančius žmones;
Svečių namuose (nors jie ir nesiriboja su pačiu vienuolynu) nuo 21:00 būtina laikytis tylos, ramybės.

 

DAR PLAČIAU APIE ŽYGĮ... ARBA KAS NE TAIP SVARBU
Kurtuvėnų miestelis yra Šiaulių rajone, apie 20 km nuo Šiaulių, Palendrių miestelis yra Kelmės rajone, apie 10 km nuo Kelmės.

Pernai panašiu metu vyko pirmoji žygio versija. Tuomet skautai akademikai turėjo surasti trumpiausia kelią Kurtuvėnai - Palendriai ir žemėlapį su pažymėtu maršrutu pristatyti Kurtuvėnų klebonui.

Jei kilo kokių klausimų ar neaiškumų, rašykite!
Taip pat prašome visus būsimus žygio dalyvius pranešti organizatoriams apie savo dalyvavimą, ir išsakyti savo nuomonę bei pageidavimus
.