ŽSPSSD:

2003-03-01

Sveiki visi gyvi ir negyvi, atidžiai klausykit, skaitykit ir dalyvaukit! Kovo 1 d. (šeštadienį) Šiaulių skyrius kviečia visus akademikus į žygį, skirtą paminėti skautų susimąstymo dienai (trumpiau ŽSPSSD) "Sumuštinis 2003".

Išvykimo vieta: Šiaulių autobusų stotis
Išvykimo laikas: 10:50 (prašome nevėluoti, kadangi autobusas nelauks!)
Maršrutas:
Bubiai - Bazilionai, pakeliui aplankant Penkias Bubių tuopas, Mirskiškės vandens malūną, Jusaičių akmenį su dubeniu, Jusaičių alkakalnį ir visa kitą, kas gražu Šiaulių krašte.
Turėti:

 • miegmaišį;
 • puodelį arbatai;
 • pinigų (reikės autobusui) - iki 10 Lt;
 • ir svarbiausia - sumuštinių šeštadienio pietums, vakarienei ir sekmadienio pusryčiams! :) Gatavus sumuštinius vežtis nebūtina, galima atskirai duona, dešra ir t.t. Svarbu, kad nepritrūktų :)

  Šeštadienio programa: nuvažiuojam iki Bubių ir einam, einam ir einam, verdam miške arbatą, einam ir einam. Nakvynė Bazilionų mokykloje. Sekmadienį grįžtam į Šiaulius civilizuotai (irgi autobusu) ir sakome "atia" :)

  Žinoma, būtų labai gerai ir gražu daryti žygį šį šeštadienį, tačiau Vilniuje ir Kaune savi renginiai, dauguma šiauliečių irgi negali, taigi nukėlėm.

  Kas ketinate dalyvauti, praneškit iki trečiadienio: aivaz@centras.lt arba mob. +37068947318; sirdis@delfi.lt arba mob. +37068973316.

  Laukiame!

  senj. Aivaras